Please enable JS

EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ

ÜRÜN DETAYLARI

İSMİ: HELLA

TÜRÜ: EV TEKSTİLİ

KUMAŞI: TENCEL (SERTİFİKALI)

MALZEMESİ: VİSKO

BOYUTLAR: 60x40x13 cm

ORPEDOX HELLA Yastık, nefes alabilir gözenekli yapısı sayesinde kullanıcıya daha geniş bir ortam sağlar, hava dolaşımını güçlendirerek baş ve omuz bölgesi ile yastık arasındaki ısı depolamasını azaltır. Visco elastik (hafıza süngeri) teknolojisi ile üretilir. Isı ve basınca göre hareket eder. Bu sayede boyun ve omuz kaslarını destekleyerek olası ağrı problemlerini önler. Baş desteği bölümündeki kanallar sayesinde hava, ısı ve nem transferlerine yardımcı olur.

İSMİ: APERİ

TÜRÜ: EV TEKSTİLİ

KUMAŞI: TENCEL (SERTİFİKALI)

MALZEMESİ: VİSKO

BOYUTLAR: 60x40x16 cm

ORPEDOX APERI Yastık, nefes alabilir gözenekli yapısı sayesinde kullanıcıya baş ve omuz bölgesi ile yastık arasındaki hava dolaşımını güçlendirerek ve ısı depolamasını azaltarak daha geniş bir ortam sağlar. Visco elastik (hafıza süngeri) teknolojisi ile üretilir. Isı ve basınca göre hareket eder. Bu sayede boyun ve omuz kaslarını destekleyerek olası ağrı problemlerini önler. APERI Yastık, esnek yapısıyla başınızın şeklini alır ve boyun ile omuz bölgenize tam destek sağlar.

İSMİ: VARIUS

TÜRÜ: EV TEKSTİLİ

KUMAŞI: TENCEL (SERTİFİKALI)

MALZEMESİ: VİSKO

BOYUTLAR: 60x40x14/12 | 52x32x12/10 cm

Tasarımı sayesinde boyun bölgesini destekler ve boşlukta kalmasını önler, böylece olası boyun ağrılarını azaltır ve rahat bir uyku sağlar. Isı ve basınca göre hareket eden visco elastik (hafıza süngeri) teknolojisi, boyun ve omuz kaslarını destekler ve sinir hücrelerine olan baskıyı en aza indirir. Uykuda yüze uygulanan basınçla kan dolaşımını düzenleyerek kırışıklıkları ve sabah şişkinliğini azaltır, sağlıklı ve taze bir cilde katkıda bulunur.

İSMİ: AURLINE

TÜRÜ: EV TEKSTİLİ

KUMAŞI: TENCEL (SERTİFİKALI)

MALZEMESİ: VİSKO

BOYUTLAR: 60x40x12/8 | 55x35x11/7 | 60x30x11/7 | 50x30x11/7 | 45x30x10/6 cm

Özel tasarımı sayesinde boyun bölgesini destekler ve boşlukta kalmasını engeller, böylece olası boyun ağrılarını azaltır ve rahat bir uyku sağlar. Isı ve basınca göre hareket eden visco elastik (hafıza süngeri) teknolojisi, boyun ve omuz kaslarını destekler ve sinir hücrelerine olan baskıyı en aza indirir. Uykuda yüze uygulanan basınçla kan dolaşımını düzenleyerek kırışıklıkları ve sabah şişkinliğini azaltır, sağlıklı ve taze bir cilde katkıda bulunur.