Please enable JS

JELLİ YASTIKLAR

ÜRÜN DETAYLARI

İSMİ: HELLA JEL

TÜRÜ: JELLİ YASTIKLAR

KUMAŞI: Q-DRY

MALZEMESİ: MEMORY FOAM

BOYUTLAR: 60x40x13 cm

ORPEDOX HELLA jel Yastık, nefes alabilir gözenekli yapısı sayesinde hava dolaşımını güçlendirerek kullanıcıya daha geniş bir ortam sağlar, baş ve omuz bölgesi ile yastık arasındaki ısı depolamasını azaltır. Visco elastik (hafıza süngeri) teknolojisi ile üretilir. Isı ve basınca göre hareket eder. Bu sayede boyun ve omuz kaslarını destekleyerek olası ağrı problemlerini önler.

İSMİ: APERI JEL

TÜRÜ: JELLİ YASTIKLAR

KUMAŞI: Q-DRY

MALZEMESİ: VISCO

BOYUTLAR: 60x40x16 cm

ORPEDOX APERI Yastık, nefes alabilir gözenekli yapısı sayesinde kullanıcıya daha geniş bir ortam sağlayarak hava dolaşımını güçlendirir ve baş ile omuz bölgesi ile yastık arasındaki ısı depolamasını azaltır. Visco elastik (hafıza süngeri) teknolojisi ile üretilir. Isı ve basınca göre hareket eder. Bu sayede boyun ve omuz kaslarını destekleyerek olası ağrı problemlerini önler. APERI Yastık, esnek yapısıyla başınızın şeklini alır ve boyun ile omuz bölgenize tam destek sağlar.

İSMİ: VARIUS JEL

TÜRÜ: JELLİ YASTIKLAR

KUMAŞI: Q-DRY

MALZEMESİ: VISCO

BOYUTLAR: 60x40x14/12 | 52x32x12/10 cm

Tasarımı sayesinde boyun bölgesini destekler ve boşlukta kalmasını önler, böylece olası boyun ağrılarını azaltır ve rahat bir uyku sağlar. Isı ve basınca göre hareket eden visco elastik (hafıza süngeri) teknolojisi, boyun ve omuz kaslarını destekler ve sinir hücrelerine olan baskıyı en aza indirir. Uykuda yüze uygulanan basınçla kan dolaşımını düzenleyerek kırışıklıkları ve sabah şişkinliğini azaltır, sağlıklı ve taze bir cilde katkıda bulunur.

İSMİ: AURLINE JEL

TÜRÜ: JELLİ YASTIKLAR

KUMAŞI: Q-DRY

MALZEMESİ: VISCO

BOYUTLAR: 60x40x12/8 | 55x35x11/7 | 60x30x11/7 | 50x30x11/7 | 45x30x10/6 cm

ORPEDOX AURLINE GEL Boyun Desteği Destekli Visco Yastık, yüksek yoğunluklu ve hassasiyetli elastik visco süngerden yapılmış olup, kaplaması için gözenekli pamuk örgü kumaş kullanılmıştır. Özel tasarımı sayesinde boyun bölgesini destekler ve boşlukta kalmasını önler, böylece olası boyun ağrılarını azaltır ve rahat bir uyku sağlar. Isı ve basınca göre hareket eden visco elastik (hafıza süngeri) teknolojisi, boyun ve omuz kaslarını destekler ve sinir hücrelerine olan baskıyı en aza indirir.

İSMİ: COCCYX JEL

TÜRÜ: JELLİ YASTIKLAR

KUMAŞI: Q-DRY

MALZEMESİ: VISCO ve FLEX

BOYUTLAR: 44x34x9 | 44x34x6 cm

Oturma halkasını kullandığınızda ilgili bölgedeki ağrı şikayetleri azalır veya ortadan kalkar, hemoroid tedavisinde başarıyı artırır, özellikle koksiks bölgesindeki iltihap belirtilerini ortadan kaldırır ve kalıcı bir konfor sağlar. Kaliteli visko malzemeden yapılmış tam bir üründür. Esnek visko malzeme vücudun şeklini alır. Moleküler yapısı sayesinde jel tabakası terlemez ve serinlik hissi verir. Visko vücut ortopediktir, omurganızın doğal eğrisini koruyarak rahat bir oturma sağlar.

İSMİ: QUARD JEL

TÜRÜ: JELLİ YASTIKLAR

KUMAŞI: Q-DRY

MALZEMESİ: VISCO

BOYUTLAR: 45x43x7 cm

Ofis koltukları, bilgisayar koltukları, koltuklar, minderler, arabalar, kamyonlar, uçak seyahatleri, sınıflar veya yoga yaparken yerde uzanmak için idealdir.